General Klima Yetkili Servisi | 444 59 41

Firmamız general marka klimaların klima bakım, klima montaj, klim tamir, klima keşif, klima nakil, klima alt yapı hazırlama, klima sökme takma, klima satış, klima bayi, yetkili satış noktası hizmetlerini gerçekleştiren lider bir klim servis firmaları arasında yer almakta olup zirveyi kimseye kaptırmamaktadır.

Devamını Oku

Sanihydro Pompa Servisi | 444 59 41

wc-ogutuculeri-sanipack-asma-klozet-lavabo-dusakabinSanihydro  WC Öğütücüleri bodrum katı, çatı katı ve gider borusuna uzak kalan yerlere, tuvalet veya banyo monte etme imkanı sunuyor.

Dikey olarak 7 metreye, yatay olarak 110 metreye kadar atıkları pompalayabilen öğütücüler, ekonomik, pratik ve estetik bir çözüm sağlıyor. Atıkların tahliyesi 32 mm çaptaki PVC borular aracılığıyla yapılıyor. SFA öğütücüleri koku yapmıyor ve çok düşük seviyedeki sesle çalışıyor.
Basit montaj yöntemi sayesinde, hızlı ve kolay uygulanabilir bir sistem olup, restorasyon ve tadilat işlemlerinde kullanıcılarına esneklik sağlıyor.

Pompa grubu ise mutfak veya çamaşırhane gibi alanlarda kullanılıyor, ancak öğütücü özelliğine sahip değil. Yine kanalizasyona uzak kalınması veya bodrum kat gibi kot farkı olan yerlerde, atık suların tahliyesini sağlıyor. 60 – 70 ºC sıcaklığındaki akışkanlara ve sabunlu sulara dayanıklı olarak üretildiklerinden, restoran, otel, iş yerleri gibi birçok alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

SEMPA Hidrofor Servisi | 444 59 41

SEMPA Hidrofor ServisiSempa Ltd. Şti. 1972 yılında MSM adı altında Konya bölgesinde yüzeysel suların pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla Konya Meram Sanayi ‘nde kurulmuştur. 2000 li yıllara doğru inşaat sektöründe gelişmelere bağlı olarak hidrofor pompa ve atıksu pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla ürün yelpazesini daha da genişleterek sektörün öncü bir firması haline gelmiştir.

Pompa sektöründe profesyonel çalışmaya önem veren firmamız kaliteli ürünler üretmek ve geliştirmek için takım tezgahları parkını sürekli geliştirerek modernize etmiş buna bağlı olarak pazardaki kalitesinden taviz vermeyerek fiyat dengesinide sağlamıştır.

Üretilen tüm pompalarımız TSE Kalite ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir.

Kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek için 2014 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 10.000 m² kapalı ,20.000 m² açık alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır.

2009 yılında Pompa sektöründe faaliyete başlayan HAN TEKNİK  Daha Sonra İstanbuldaki  Müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacıyla Kalite belgelerini alan Firmamıza Sektörde öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Konusunda uzman kişileri çalıştıran HAN TEKNİK labarutuarını  genişletmiş ve son teknoloji test üniteleri ile en modern tasarım, üretim, boyama ve test metotlarını kullanmaktadır.

SEMPA POMPA, atık su arıtma tesisleri, su çiftlikleri, zirai sulama ve diğer uygulamalar için tecrübeli ve profesyonel teknikler ile 20 ana tip ve 300 çeşit dalgıç pompa modelini tüm müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmektedir.

ISO 9001:2000 Kalite Belgesine sahip HAN TEKNİK; kalite politikasını tüm çalışanlarının, tedarikçi ve müşterilerinin katkılarıyla belirlemeyi ilke edinmiştir.

GRUNDFOS Pompa Servisi | 444 59 41

grundfos-pompa-servisiGrundfos Hidrofor Servisi olarak,  Mini Ev Hidroforu,  Yatay Milli Kademeli Hidrofor,  Dik Milli Kademeli Hidrofor,  2 veya 3 Pompalı Hidrofor,  Paket Hidrofor,  Preferikal Pompalı Hidrofor, Hidromatlı Hidrofor,  Döküm Pompalı Hidrofor,  Jet Pompalı Hidrofor,  Paslanmaz Pompalı Hidrofor, Dalgıç Pompa, Sirkülasyon Pompası tamir ve bakımında uzman kadro, hızlı servis için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Uzman kadromuz ile hidrofor servisi alanında müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti vermekteyiz. Şebeke suyu basıncının düşük olduğu yada çok katlı binalara su taşımak amacı ile kullanılan hidroforların arıza yapmaları durumunda en yakın hidrofor servisi partneriniz olmaktan onur duymaktayız. İstanbul’un her semtine gezici servislerimiz ile hızlı şekilde ulaşırız.

STANDART Hidrofor Servisi | 444 59 41

STANDART-pompa-servisiHAN TEKNİK standart Hidrofor Servisi – HAN TEKNİKstandart Hidrofor tamiri; Hidrofor bakımı, Hidrofor tamiri ve onarımı keşif hizmetleri ve Hidrofor su vermiyor gibi genel sorunlarda servisimiz arıza çözümleri için sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. HAN TEKNİKstandart, servislerimizden öğrenebilirsiniz.

ETNA Hidrofor Servisi | 444 59 41

etna-hidrofor-servisiETNA Hidrofor bakımları genellikle piston pompalı hidroforlarda yapılmaktadır. Piston pompalı ETNA hidroforlar iki kısımdan oluşur.
Yağ tarafı ve Su gövdesi diye ikiye ayrılan hidroforlar 6 ayda bir mutlaka bakımdan geçmelidir. Kademeli, Santrifüj, kat ETNA hidroforları bakım gerektirmeyen hidrofor tiplerindendir.
Fakat yinede arada sırada bu ETNA hidroforlarında gözden geçirilmesinde faydalı olur. Basınç kapasite ayarları, tankdaki hava oranı, tank içindeki mebranın (balon) durumu kontrol edilmesinde fayda vardır. Yağ gövdesi: Yağ gövdesinde krank, kranka bağlı rulmanlar, piston kolu, piston koluna bağlı pik piston ve pik pistonu piston koluna bağlayan piston pimi bulunur. Mekanik aksamların aşınmaması için yağ gövdesi içerinde 1 lt yağ bulunur.

Mekanik aksam sürekli devir halinde olduğundan zamanla gövde içerisindeki yağ özelliğini yitir. Yağ özelliğini yitirdiğinde rulmanlar ve sarı piston kolu aşınma yapar zamanla bozulur. Bazı piston pompalı hidroforlarda sfero çelik dişliler bulunur. İki büyük dişlinin yanı sıra çelik mile bağlı iki adette küçük dişli mevcuttur. Bu dişliler zamanlar sürtünme sonucunda aşınır ve dişli yatakları kırılabilir. ETNA Hidroforda çalışan parçalar zamanla aşınır ve kireç bağlar. Bakımlarda ve revizyonlarda değişen yeni parçalar. Su gövdesi: Döküm su gövdesi bünyesinde sürekli basınçlı su barındırmaktadır. Gövde içerisinde çalışan 4 adet sübap bulunur.

Gövde içerisinde suyun emiş ve basışını sağlayan lastik piston bulunmaktadır. Lastik piston piston yatağı içerisinde sürekli ileri geri hareket halinde olduğundan zamanla özelliğini yitirir yada yırtılır. Döküm gövde içerinde süpapları sabitleyen iki adet sübap baskısı mevcuttur. Döküm gövde sürekli suyla temas halinde olduğundan kireç kaplar. Hidroforun çalışmasıyla birlikte hareket eden sübaplar zamanla aşınır, kireç bağlar, sübap lastikleri özelliklerini yitirir, sübap baskıları aşınıp kırabilir.. Döküm gövde ile mekanik gövdeyi birleştiren salamastra yatağı adı verilen içerisinden piston iteneğine bağlı lastik piston milinin geçtigi salamastra yuvası zamanla milin hareketinden dolayı aşınır ve su sızdırmazlık özelliğini yitirir

WİLO HİDROFOR & Pompa Servisi | 0212 624 50 15

WİLO PANOwilo-hidrofor-servisi
Wilo pompa ve Hidroforlarda 6 Aylık Periyodik bakımlarında bazı yapılması gereken ve ihmal edilmemesi gerek hususlar vardır
bunlara dikkat edilmelidir,
* Hidroforunuz sık sık (Tak Tak) Devreye girip çıkıyor ise
* Hidrofor Pompanız Çok Sesli Çalışıyorsa
* Hidroforunuzun bazı kısımlarından su kaçakları var ise
* Hidroforunuz Çalışıyor Fakat Su transferi Yapmıyor İse
bu gibi durumlarda mutlaka cihazınızın elektrik Bağlantısını kesip Acil Olarak Servis Çağırmanız gereklidir,
Servis Çağırma Konusunda Alanında yetkili ve Uzaman kişilerden Oluşan Kurumsal Firmaları Tercih Etmeniz ve
yetkisiz olan ve Bu konuda Eğitimsiz Kişi ve kuruluşlar Sizlere Sadece zaman kaybı ve mağduriyet Yaratmaktan Başka Birşey sağlamayacaktır,
Biz Tam kadromuz ile Bu konularda Son Teknolojik Eğitimlerini Almış ve Sertifikalı Personel ile Hizmet vermekteyiz..
WILO’nun, Türkiye geneline yayılmış yetkili servisleri Hedef Paylaşım Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıda konuşan WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, satış kadar satış sonrası hizmetin de büyük önem taşıdığını ifade ederek, 2014 yılında %100 müşteri memnuniyeti hedeflediklerini söyledi.
WILO’nun tüm yetkili servisleri, 25 Ocak 2014’de Marriott Asia Hotel İstanbul’da gerçekleştirilen Hedef Paylaşım Toplantısı’nda bir araya geldi.
Satış sonrası müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için yetkili servislerine yönelik eğitim ve toplantılara büyük önem veren WILO, Yetkili Servisler Hedef Paylaşım Toplantısı’yla 2013 yılının deneyim ve birikimini 2014 yılına taşıdı. 2013 yılının sektör ve şirket açısından değerlendirildiği toplantıda 2014 yılına yönelik strateji ve hedefler paylaşıldı.
Toplantıda açılış konuşmasını yapan WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, satış sonrası sürecin önemine değinerek mutlak müşteri memnuniyeti için kusursuz bir sistem yaratmayı amaçladıklarını ifade etti. Yalçın konuşmasında, yükselen satış grafiğinin yanı sıra hızlı ve etkili servis desteğinin önemine değindi. Satış sonrası hizmet dönüşlerinde %98’lik bir müşteri memnuniyeti yakaladıklarını ifade eden Yalçın, “2014 yılında en önemli hedefimiz; %2 oranında olan memnuniyetsizliğin nedenlerini anlayarak servis hizmetlerimizi %100 memnuniyete çıkarmak” dedi.
WILO Türkiye Operasyonlar Müdürü Tolga Ünal ise yaptığı konuşmasında sektöre yönelik değerlendirmelerde bulundu. Toplantı, 2013 yılının çeşitli alanlarda en başarılı yetkili servis ekiplerine plaket ve ödüllerin takdimi ile tamamlandı.
Firmamız İstanbul Bölge Servisleri Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri Kategorisinde İstanbul Birincisi Olmuştur. Bizi Destekleyen ve bu ödülü almamızda katkıda bulunan öncelikle siz değerli müşterilerimize teknik ekibimize personelimize teşekkürü bir borç biliriz.. hep birlikte daha iyiye
Wilo servisi WİLO HİDROFOR & Pompa Servisi | 0212 624 50 15

BAYMAK Kombi Servisi | 444 59 41

kombi-servisi

BAYMAK kombi servisi firmamız İstanbul Avrupa VE anadolu yakasında ki ilçelere ve çevresine hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla birlikte sizlere 2009 yılından bu yana kadar destek vermekteyiz. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü onarım, bakım ve montaj uygulamaları yapmanın yanı sıra sizlere teorik olarak destek sağlamaktayız. HAN TEKNİK kombi servisi sizden gelen yorumları değerlendirerek eksikleri tamamlamakta, çünkü sizlerinde düşünceleriniz bizler için önemli bir husustur. Kış mevsiminin yaklaşması havaların soğumasıyla birlikte ilk önce yapılması gereken işlem cihaz bakımı, BAYMAK kombi servisi ekibimiz ürünlerinizin yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Cihaz temizliğinin gereksinimi kadar kontrollerinde önemi bulunmaktadır.  Servisimiz sadece garanti dışında olan ürünlere bakmaktadır.

BAYMAK kombi servisi destek ekibimize 444 59 41 hatlı numara üzerinden ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Teknisyen ekiplerimiz sorunlarını dile getirerek bir gün içerisinde cihazınızın onarım veya bakımını gerçekleştirmektedir. Onarım gerçekleşen cihazlara firmamız 1 yıl ücretsiz garanti kapsamı altına alarak sizler ve ürünleriniz ile ilgilenmektedir. Haftanın her günü hizmet ekibimiz saat 08.00-23.00 arasında kesintisiz sizler ile ilgilenmektedir.

ECA Kombi Servisi | 444 59 41

kombi-servisiECA kombi servisi firmamız İstanbul Avrupa VE anadolu yakasında ki ilçelere ve çevresine hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla birlikte sizlere 2009 yılından bu yana kadar destek vermekteyiz. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü onarım, bakım ve montaj uygulamaları yapmanın yanı sıra sizlere teorik olarak destek sağlamaktayız. HAN TEKNİK kombi servisi sizden gelen yorumları değerlendirerek eksikleri tamamlamakta, çünkü sizlerinde düşünceleriniz bizler için önemli bir husustur. Kış mevsiminin yaklaşması havaların soğumasıyla birlikte ilk önce yapılması gereken işlem cihaz bakımı, ECA kombi servisi ekibimiz ürünlerinizin yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Cihaz temizliğinin gereksinimi kadar kontrollerinde önemi bulunmaktadır.  Servisimiz sadece garanti dışında olan ürünlere bakmaktadır.

ECA kombi servisi destek ekibimize 444 59 41 hatlı numara üzerinden ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Teknisyen ekiplerimiz sorunlarını dile getirerek bir gün içerisinde cihazınızın onarım veya bakımını gerçekleştirmektedir. Onarım gerçekleşen cihazlara firmamız 1 yıl ücretsiz garanti kapsamı altına alarak sizler ve ürünleriniz ile ilgilenmektedir. Haftanın her günü hizmet ekibimiz saat 08.00-23.00 arasında kesintisiz sizler ile ilgilenmektedir.

VAILLANT Kombi Servisi | 444 59 41

kombi-servisiVAILLANT kombi servisi firmamız İstanbul Avrupa VE anadolu yakasında ki ilçelere ve çevresine hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla birlikte sizlere 2009 yılından bu yana kadar destek vermekteyiz. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü onarım, bakım ve montaj uygulamaları yapmanın yanı sıra sizlere teorik olarak destek sağlamaktayız. HAN TEKNİK kombi servisi sizden gelen yorumları değerlendirerek eksikleri tamamlamakta, çünkü sizlerinde düşünceleriniz bizler için önemli bir husustur. Kış mevsiminin yaklaşması havaların soğumasıyla birlikte ilk önce yapılması gereken işlem cihaz bakımı, VAILLANT kombi servisi ekibimiz ürünlerinizin yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Cihaz temizliğinin gereksinimi kadar kontrollerinde önemi bulunmaktadır.  Servisimiz sadece garanti dışında olan ürünlere bakmaktadır.

VAILLANT kombi servisi destek ekibimize 444 59 41 hatlı numara üzerinden ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Teknisyen ekiplerimiz sorunlarını dile getirerek bir gün içerisinde cihazınızın onarım veya bakımını gerçekleştirmektedir. Onarım gerçekleşen cihazlara firmamız 1 yıl ücretsiz garanti kapsamı altına alarak sizler ve ürünleriniz ile ilgilenmektedir. Haftanın her günü hizmet ekibimiz saat 08.00-23.00 arasında kesintisiz sizler ile ilgilenmektedir.

DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi | 444 59 41

kombi-servisiDemirdöküm kombi servisi firmamız İstanbul Avrupa VE anadolu yakasında ki ilçelere ve çevresine hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla birlikte sizlere 2009 yılından bu yana kadar destek vermekteyiz. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü onarım, bakım ve montaj uygulamaları yapmanın yanı sıra sizlere teorik olarak destek sağlamaktayız. HAN TEKNİK kombi servisi sizden gelen yorumları değerlendirerek eksikleri tamamlamakta, çünkü sizlerinde düşünceleriniz bizler için önemli bir husustur. Kış mevsiminin yaklaşması havaların soğumasıyla birlikte ilk önce yapılması gereken işlem cihaz bakımı, Demirdöküm kombi servisi ekibimiz ürünlerinizin yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Cihaz temizliğinin gereksinimi kadar kontrollerinde önemi bulunmaktadır.  Servisimiz sadece garanti dışında olan ürünlere bakmaktadır.

Demirdöküm kombi servisi destek ekibimize 444 59 41 hatlı numara üzerinden ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Teknisyen ekiplerimiz sorunlarını dile getirerek bir gün içerisinde cihazınızın onarım veya bakımını gerçekleştirmektedir. Onarım gerçekleşen cihazlara firmamız 1 yıl ücretsiz garanti kapsamı altına alarak sizler ve ürünleriniz ile ilgilenmektedir. Haftanın her günü hizmet ekibimiz saat 08.00-23.00 arasında kesintisiz sizler ile ilgilenmektedir.