Firmamız İstanbul merkezli olup İstanbul WİLO Servisliği yapmaktadır. Genellikle faaliyet alanlarımız olan Hidrofor Tamiri, Su Deposu Temizliği, Pompa Temizliği, Su Deposu Tamiri, Hidrofor Su Pompaları, Sirkülasyon Pompaları, Genleşme Tankları, Dalgıç Pompaları Hizmetlerimiz olarak siz değerli müşterilerimize Tamir-Bakım-Satış-Montaj olarak WİLO,  Pentax, Lowara, Etna gibi firmaların yetkili servisliğini yapmaktayızdır.

İstanbul Hidrofor Arızası

Hidrofor bakımları genellikle piston pompalı hidroforlarda yapılmaktadır. Piston pompalı hidroforlar iki kısımdan oluşur. Yağ tarafı ve su gövdesi diye ikiye ayrılan hidroforlar 6 ayda bir mutlaka bakımdan geçmelidir. Kademeli, santrifüj, kat hidroforları bakım gerektirmeyen hidrofor tiplerindendir.

İstanbul Hidrofor Tamiri

Hidrofor Tamiri, Hidrofor Bakımı, Hidrofor Montajı, Genleşme Tankı Bakım ve Onarımı,Eşanjör Bakım ve Onarımı, Beton ve Çelik Su Deposu Temizliği, Dalgıç Pompa ve Foseptik Pompa Bakım ve Onarımı, Foseptik Kuyuların, Pis Su Kuyularının Temizliği, Sirkilasyon Pompası Bakım ve Onarımı,Havuz pompaları bakımı ve onarımı Kombi Bakım ve Onarımı. Aylık ve yıllık bakım yapılır peryodik olarak

İstanbul Su Deposu Temizliği

Su depolarının temizliği su ile bulaşan hastalıklarla mücadele etmede hayati önem taşımaktadır. Sağlığımız için içme ve kullanma sularının temiz ve mikroplardan arınmış olması gerekir.