SEMPA Hidrofor Servisi | 444 59 41

SEMPA Hidrofor ServisiSempa Ltd. Şti. 1972 yılında MSM adı altında Konya bölgesinde yüzeysel suların pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla Konya Meram Sanayi ‘nde kurulmuştur. 2000 li yıllara doğru inşaat sektöründe gelişmelere bağlı olarak hidrofor pompa ve atıksu pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla ürün yelpazesini daha da genişleterek sektörün öncü bir firması haline gelmiştir.

Pompa sektöründe profesyonel çalışmaya önem veren firmamız kaliteli ürünler üretmek ve geliştirmek için takım tezgahları parkını sürekli geliştirerek modernize etmiş buna bağlı olarak pazardaki kalitesinden taviz vermeyerek fiyat dengesinide sağlamıştır.

Üretilen tüm pompalarımız TSE Kalite ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir.

Kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek için 2014 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 10.000 m² kapalı ,20.000 m² açık alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır.

2009 yılında Pompa sektöründe faaliyete başlayan HAN TEKNİK  Daha Sonra İstanbuldaki  Müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacıyla Kalite belgelerini alan Firmamıza Sektörde öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Konusunda uzman kişileri çalıştıran HAN TEKNİK labarutuarını  genişletmiş ve son teknoloji test üniteleri ile en modern tasarım, üretim, boyama ve test metotlarını kullanmaktadır.

SEMPA POMPA, atık su arıtma tesisleri, su çiftlikleri, zirai sulama ve diğer uygulamalar için tecrübeli ve profesyonel teknikler ile 20 ana tip ve 300 çeşit dalgıç pompa modelini tüm müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmektedir.

ISO 9001:2000 Kalite Belgesine sahip HAN TEKNİK; kalite politikasını tüm çalışanlarının, tedarikçi ve müşterilerinin katkılarıyla belirlemeyi ilke edinmiştir.