GOODMAN Klima Servisi | 444 59 41

klima-bakim-ve-onarim-kampanyasiHAN Teknik Goodman Klima Servisi olarak, tüm Goodman marka klimalarınız için Goodman klima bakımı, Goodman klima servisini, Goodman klima montaj – demontaj (Goodman Klima sökme – takma) ve 6 aylık zamanlarla yapılan periyodik klima bakımı hizmetlerini yapmaktayız. Uzun yıllardır müşterilerine Goodman klima Servisi hizmeti veren HAN Teknik Goodman Klima Servisi haftanın 7 günü 09:00 – 23:00 saatleri arasında kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Goodman Klima servis hizmetinde öncelikli ilkemiz Goodman klima montaj işlemlerinde en doğru yer teşhisi ve estetik ön plandadır. Demontaj (söküm) işlemlerinde mümkün olduğu kadar sisteme gaz toplaması tarafımızca gerekli aparatlar kullanılarak yapılmaktadır. Bununla birlikte mevcut bakır tesisatınız geri dönüşümü olacak şekilde muhafaza edilerek sökülmektedir.

Goodman Klima Montaj işlemi yaptığımız bütün klimalarda bakım işlemi ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bakım işlemi bir klimada çok önemlidir, bu yüzden itinalı bir şekilde klimalarınızın altı ayda bir periyodik bakımlarını yaptırmalısınız.