ISISAN Kombi Servisi | 444 59 41

 klima-bakim-ve-onarim-kampanyasiİstanbul da 2009’dan bu yana hizmet veren kombilerinize bakım ve arıza anında müdahale eden şirketimiz her zaman sizlerin yanında olabilecek bir şirkettir. Isısan Kombi Servisi olarak biz yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. İşinde disiplin sahibi olan, eğitimli bir ekip ile kombinizde olan sorunları gidermektedir.

Kış boyunca ısınmanızı sağlayan kombileriniz bazı süreçlerde bozulmalar başlamaktadır. Bu arızalar olduğu zaman firmamız ile iletişime geçerek randevu alabilir ve personelimizin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Isısan Kombi Servisi Kombinizde olabilen sorunlar olduğu zaman ekibimiz hemen arızayı tespit edecek ve onarmaya çalışacaktır.  İşini bilen ekip size tüm sorunlarınız için yanınızda olacak kombilerinizi parça değişimlerini uygun maliyet ile bütçenizi zorlamadan yapacaktır.
Isısan Kombi Servisi size güven veren, dürüst, çalışkan bir şirkettir. Siz de evinizde ya da işyerinizde kombinizde sorun yaşıyor iseniz şirketimiz ile hemen tanışın. Bakım, servis, tüm hizmetleri sınırsızca alabileceğiniz güvenilir, saygın bir firmadır. Garantili olarak yedek parça takımı yapılır olası bir sorun olduğunda hemen parça ücretsiz olarak değiştirilecektir. Isısan Kombi Servisi size güven aşılayarak çalıştığı için sınırsızca güvenebilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi hizmeti veren emin bir kurumdur. Profesyonel şirketimiz kombinizi ve tüm parçaları çok iyi bilen ekipten oluştuğu için arızalar anında giderilecektir.
Müşteri memnuniyet prensibi sayesinde kombinizde ki sorunlar giderilecektir. Kombinizin oluşturmuş olduğu arızalar şirketimiz aracılığı ile hemen çözüme kavuşabilecektir. Isısan Kombi Servisi ileiletişime geçerek bizi hemen tanıyabilirsiniz. Kombinizde ortaya çıkabilecek tüm sorunları gideren ekibimiz bunun yanında kombinizin bakımlarını da rutin olarak yapmaktadır. Kombinizde ki problemleri soğuk olmadan gidermek en iyi çözüm olacaktır. Aksi takdirde kışın soğuk günlerinde kombisiz kalabilirsiniz. Isısan Kombi Servisi olarak biz evinize gelerek kombinizde ki sorunu bulur ve en iyi yoldan garantili parçalar takarak tamir edecektir. Cihazınıza takılan tüm parçalar garantili olacak ve disiplinli, bu işi bilen uzman ekip tarafından yönlendirileceksiniz. Kombiniz hemen orada yapılacak yâda daha büyük bir sorun var ise servisimizde yapılacaktır. Güven ile tercih edebileceğiniz servisimizden hemen randevu alarak ulaşabilirsiniz.