mitsubishi-klima-servisi-

LG Klima Servisi

HAN Teknik LG Klima Servisi ısıtma soğutma sektörünün liderlerindendir. İstanbul ve tüm semt ve mahallelere LG klima tamiri, LG klima bakımı, LG klima montajı, klima servisi hizmetlerini kaliteli sağlıklı sorunsuz ulaştırmak için vardır.

Tüm İstanbul civarındaki tüm klima kullanıcılarının 444 59 41 çağrı merkezimizi aramaları yeterlidir. Adresinize en yakın donanımlı teknik servis aracı yönlendirilip uzman profesyonel teknik servis elemanlarımızın arızaya yaptıkları doğru müdahale sonucu klimanız eskisinden daha iyi çalışır vaziyette teslim edilecektir.

Yaptıkları tamir bakım servis hizmetlerine güvenen firmamız kurumsallığın da getirdiği bir sonuç alarak 1 yıl garanti kapsamı sunmaktadır. Arıza tekrarı olduğu takdirde 1 yıl süre ile ücretsiz servis imkanı sunmaktadır.

Klima Kullanımı

Özellikler çok sıcak yaz aylarında ihtiyaç haline klimaları doğru kullanmaz isek sağlığımızı tehdit etmektedir. Klimaların yanlış kullanımı toza alerjisi olanlar ve astım hastalarına iyi gelmiyor, kas ağrılarına, kas tutulmalarına, yüz felci, dış kulak iltihabı, gribal ve viral enfeksiyonlara, zatürre hastalıklara sebep olabiliyor. legionella mikrobu ıslak nemli yüzeyleri sevdiği için klimaların içinde üreme imkanı bulabiliyor ve klimanın hava üflemesi ile insanların akciğerlerine yapışıyor.

Bunlar gibi sağlık problemleri yaşamak için 15 günde bir klima filtrelerini kendimiz bol su ile yıkayıp güneş ışığında kurutmalıyız.

Klima içi elektronik aksamların ve klima dış ünite bakım ve temizliğini yılda 2 kez yaz başı ve kış başı uzman profesyonel özelliklede kurumsal firmalara bakımlarını yaptırmalıyız. Klimalar elektronik eşyalardır içinin açılıp bakımının yapılması için profesyonel uzman servis elemanları gereklidir.

Yanlış bir uygulama ile çözümsüz sonuçlar doğurabilir ve klimanızı bir daha kullanamayabilirsiniz.