mitsubishi-klima-servisi-

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima servisleri olarak Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un geneline Mitsubishi Klima servis hizmeti vermekteyiz.
Mitsubishi klima Dünyanın ileri gelen markası olan klima servisi, teknolojik faaliyetlerini yaşamınızın kolaylaşması açısından hizmet sınırını sadece satış değil, satış sonrası servis imkanlarını da sunmaktadır.
Mitsubishi klima Satış sonrası hizmetler açısından bir hizmet anlayışı ile tüketicinin bütün sorunlarına çözüm odaklı çalışma prensibi ile Türkiye’nin dört bir yanında profesyonel ekip ve ekipmanlarını, yaşamsal kolaylıklarınız için hizmetinize sunmuştur.
Mitsubishi klima markasının profesyonel servislerinden olan  Mitsubishi klima servisi bu yükümlülüğü kendine prensip edinerek, 7/24 servis hizmeti vermeyi görev edinmiştir
Problemlerinizin çözüm noktasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu siz değerli tüketicilerimize, haftanın 7 günü servis  alabileceğiniz, Call Center personellerimiz ile kanıtlamaktadır.i 7/24 Açık Servis Hizmeti 444 59 41 PBX Numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Mitsubishi klima servis istanbulun avrupa ve anadoluna yakasına klima servisi vermektedir. Eğitimli ve Üniversite Menzunu personellerimiz ile modern bir servis imkanı sağlayan servisimiz, yabancı müşterilerimizide düşünerek servis elemanlarımızın en az birinin 1 dil bilmeside siz değerli müşterilerimiz için kolaylık sağlayacaktır.

Mitsubishi klima servisi eğitimli uzman kadrosu ile istanbul genelinde 12 yıldır hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini önem veren Servisimiz 7/24 servis talebinin yağunluğuna göre çalışmalarını İstanbul genelinde sürdürmektedir.  Personellerimiz alanında eğitimili uzman kişilerden oluşmaktadır.  Güvenilir hizmet almak için doğru adrestesiniz.  İnternet ortamında servis hizmeti veren bir çok web sitesinin vergi levhaları dahi bulunmamaktadır. Şirketimiz vergiye tabi TSE uygun kalitesinden asla ödün vermeyen bir kuruluştur.  Şirketimiz Mistusbishi klimalar’ın hem satışını  hemde servis hizmetini sağlayarak müşterilerilerinin beğenisini kazanmıştır.

İkliminizi değiştiricek olan Mitsubishi klima montaj ve bakım hizmetleride oldukca önemlidir. Mitsubishi klima servisi uluslara arası klima montaj prosedürlerine uyarak montaj işlemi yapmaktadır.

Düzenli olarak yaptıracağınız bakımlar cihazınızın ömrünü ve performansını uzatarak siz müşterilerimize katkı sağlamaktadır.

Ayrıca Klimanızın bakımı yapılmassa;

Cihazınızın filitrelerinde bulunan bakteriler. Cihazı kullandığınız ortama sürekli olarak yayılır.
Cihazınız’dan kötü kokular gelebilir.
Enerji tüketimi artığı için hem faturalarınız yükselir hemde Klimanızın performansı düşer.
Bu şekilde kullanılmaya devam ederse çok sık arızalanır.

Mitsubishi klima bakım zamanlarınız ihmale gelmez. Bu yüzden bakımlarınızı sürekli olarak sizin adınıza biz takip edelim ve size bakım zamanlarınızı hatırlatalım. Ayrıca küçük çocuklu evlerde asla bu şekilde klima kullanılmamalıdır.

Klimanızın bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tarfımızdan almak istitorsanız, 444 59 41 numaralı çağrı merkezimizdan randevu talebinde buluna bilirsiniz.

İstanbulun tüm ilçelerine Mitsubishi klima servis hizmetimiz mevcuttur.

Tarafımızdan onarımını tamamlanan Mitsubishi klimalar 1 yıl servis garantisi altındadır. Ayrıca cihazınızda değişimi yapılan bir parça mevcutsa buda firmamız garantisi altındadır. Yapılan işcilikte 1 yıl garantilidir.

Mitsubishi Klima ekiplerimiz profesyoneldir. Firmamızın prensipleri açışından bizim için en önemlisi müşterinin memnuniyetidir.