TOSHIBA Klima Servisi | 444 59 41

toshiba-klima-servisHAN TEKNİK Toshiba klima servisi olarak hizmet sunmaktadır.Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl servis garantilidir.Uzman Kadromuz ve geniş servis ağımız ile hizmetinizdeyiz.
“Klima Servisi’mizde 1 Yil Parca ve iscilik Garantisi Mevcuttur.
 HAN TEKNİKToshiba klima servisi kaliteli hizmetin öncü adresi. HAN TEKNİK klima servisleri klima servisi uzman kadromuz ile istanbul’un her yerine hizmet sunmaktayız. HAN TEKNİK Toshiba klima servisi 1 yıl firma garantisi veriyoruz. klima yedek parçalarında kargo ile hizmet sağlıyoruz. klima teknik servisi her marka klima bakımı klima montaj servisi klima yerdeğişim ve montaj hizmetimiz mevcuttur.
Klima Arıza ve Çözümleri
Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima’larınızın periyodik bakımlarını yaptırmayı unutmayınız. Yılda bir kez klima’ların ilaçlı yıllık periyodik bakımı vardır. Klima arıza ve çözümleri aşağıda yer almaktadır.
1.) klima çalışmıyor.?
Klima’nıza gelen şebeke kablosunu kontrol ediniz.Bağlantılarda kopuk olabilir.
2.) klima su akıtıyor.?
Klima’nızda bulunan iç ünite içerisindeki bio ve toz filitreleri tıkalı olabilir, temizleyip yerine takınız.Klimanızın su gider dranaj hortumu tıkalı olabilir kontrol ediniz.
3.) klima soğutmuyor.?
klimanızın filitreleri tıkalı ise temizleyiniz yada klimanızın gaz şarzı problemi olabilir.
4.) klima ısıtmıyor.?
klimanızın filitreleri tıkalı ise temizleyiniz yada klimanızın gaz şarzı problemi olabilir.Lütfen teknik servisi arayınız.